zs tel +48 (59) 83 32 741

     zs mail czarneszkola@interia.pl

Nasza szkoła

Nasz Facebook

Nauka zdalna

Książka dla Ciebie

Pięciodniowy sprint. Rozwiązywanie trudnych problemów i testowanie pomysłów
  • Autor: Jake Knapp, John Zeratsky, Braden Kowitz
  • Zniżka: 50%
  • Cena: 39.00 19.50 zł
  • Status: Dostępna

Dyżury nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2021/2022

1. Dąbrowa – Jaworska Barbara codziennie 12:00-14:00
2. Banaszak Dorota piątek 9:50-10:35
3. Bąk Barbara poniedziałek 10:45-11:30
4. Bednarska Aneta wtorek 11:45-12:30
5. Birosz Krystyna poniedziałek 11:45-12:30
6. Brodecki Julian środa 12:45-13:30
7. Cannazzaro Iwona poniedziałek 11:45-12:30
8. Chabros Joanna poniedziałek 8:55-9:40
9. Choma Dorota poniedziałek 11:45-12:30
10. Czerniawska Filipiec Lucyna czwartek 9:50-10:35
11. Dawlewicz Renata poniedziałek 9:50-10:35
12. Fierek Agnieszka poniedziałek 10:45-11:30
13. Gontarz – Zakrzewska Ewa wtorek 8:55-9:40
14. Gromek Lucyna poniedziałek 11:45-12:30
15. Hejzner Natalia czwartek 8:50-9:40
16. Herchel Barbara środa 8:00-8:45
17. Jakubowska Katarzyna piątek 8:55-9:40
18. Jankowska Aleksandra poniedziałek 10:45-11:30
19. Jasińska- Janicka Beata środa 10:45-11:30
20. Karmańska Anna Poniedziałek 8:00-8:45
21. Kępa Anna czwartek 8:00-8:45
22. Kolasińska Jolanta piątek 9:50-10:35
23. s. Książak Małgorzata czwartek 8:00-8:45
24. Kurzynoga Marzena czwartek 10:45-11:30
25. Kuśmierczuk Sławomir poniedziałek 10:45-11:30
26. Ks.Kowal Sebastian poniedziałek 9:50-10:35
27. Lipska Ewa piątek 8:55-9:40
28. Lucińska Katarzyna piątek 9:50-10:35
29. Mikłosz Tomasz wtorek 11:45-12:30
30. Miksa Anna wtorek 11:45-12:30
31. Milczarek Aleksandra poniedziałek 11:45-12:30
32. Miła Małgorzata czwartek 9:50-10:35
33. Miłoś Dorota środa 14:35-15:20
34. Moszner – Kuzan Beata poniedziałek 8:55-9:40
35. Murglin Aneta poniedziałek 13:40-14:30
36. Niwińska Jolanta poniedziałek 9:45-10:35
37. Niwiński Łukasz wtorek 9:40-10:35
38. Nowakowska Anna wtorek 10:35-11:30
39. Nowakowski Roman czwartek 8:00-8:45
40. Orylska Ewelina wtorek 8:55-9:40
41. Patrzykowska - Górniak Anna wtorek 10:45-11:30
42. Pawelska – Feculak Joanna wtorek 8:00-8:45
43. Perżyło – Ćwiok Bogusława środa 10:45-11:30
44. Piekuś Justyna poniedziałek 11:00-12:00
45. Pietrzak Magdalena poniedziałek 10:45-11:45
46. Pindral Bożena wtorek 12:45-13:30
47. Pisula Katarzyna wtorek 10:45-11:30
48. Podolak-Urbanowicz Agnieszka środa 9:50-10:35
49. Remus Jolanta środa 8:55-9:40
50. Rychlicka Mariola wtorek 9:50-10:35
51. Rynkiewicz Anna środa 12:45-13:30
52. Schmidt Kamila wtorek 9:50-10:35
53. Skwiercz Magdalena czwartek 11:45-12:30
54. Surowiec Mariusz poniedziałek 9:50-10:35
55. Szadziewicz Magdalena czwartek 10:45-11:30
56. Szczepanik Wioletta piątek 9:50-10:35
57. Wachowska Katarzyna wtorek 10:45-11:30
58. Wąsowicz Małgorzata czwartek 10:45-11:30
59. Węglowski Zbigniew piątek 11:45-12:30
60. Winnicki Janusz wtorek 9:45-10:30
61. Witko Bożena czwartek 10:45-11:30
62. Zabrocka Sylwia piątek 8:55-9:40
63. Zbróg Lucyna czwartek 10:45-11:30
64. Zdyb Agnieszka poniedziałek 8:00-8:45
65. Rapa Maria poniedziałek 9:50-10:35
66. Bizukowicz Kamila piątek 8:55-9:40

Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2022
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Gościmy

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 2

Wczoraj 17

Tydzień 19

Miesiąc 384

Razem 25758

Odliczamy

Time passed:
1
7
8
Dni
0
6
Godzin
4
3
Minut
0
4
Sekund